Cam Balkon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cam balkon yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir çok farklı konu vardır. Öncelikle Cam balkon çeşitleri içerisinden kendinize en uygun cam balkonu seçmeniz gerekmektedir. Örnek olarak balkonunuz için ısı yalıtımı ve güvenlik durumu yüksek bir model arıyorsanız ısıcamlı cam balkon tercih etmelisiniz. Uygun bir cam balkon seçimi yaptıktan sonra kendinize malzeme kalitesinden ve tecrübesinden emin olduğunuz firmaya ulaşmanız gerekmektedir. Adana Erd Cam Balkon ekibi olarak sizlere 7/24 danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Cam balkon seçimi yaparken bize danışabilir ve bizden fikir alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlerden randevu talep ederek ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Adana Erd Cam Balkon sizlere adana da garanti belgesi sunan tek adana cam balkon firması olarak bu sektörde sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet sağlıyoruz.

  • İzolasyon

  • Güvenlik

  • Paslanmazlık

  • Malzeme Kalitesi

  • Uzman Ekip

Müşterilerimiz yukarda belirtilen maddelere göre cam balkon seçimi yapmalıdır. Bu maddeler haricinde tecrübe ve kullanılan malzemenin kalitesi cam balkon için çok önemlidir.

İzolasyon

Yalıtım, kapsamlı bir çalışma gerektiren geniş kapsamlı bir alandır. Sadece cam balkon yalıtımı değil, öncesinde balkonun alt ve üst bölümlerine yalıtım yapılmalıdır. Geleneksel yöntemler ile yapılmış silikon çekilmiş izolasyonlar kısa ömürlü ve kalıcı koruma sağlamamaktadır. Tüm açıklıklar uzman ekibimiz tarafından detaylı testlerden geçerek izolasyonu yapılmaktadır. İzolasyon sadece içten yapılan bir uygulama değildir. Cam balkonu etkileyebilecek her alan kontrol edilip izolasyona ihtiyacı durumunda müdahale edilmelidir.

Güvenlik

Cam balkon da güvenlik denildiğinde ilk akla gelen şey cam güvenliğidir müşterilerimize sunduğumuz tüm camlar normal camlara göre darbelere 6 kat dayanıklı malzeme kullanmaktayız. Malzeme kalitesi, balkonun durumu, kullanılacak olan alan malzemeler öncesinden planlanarak uzman ekbimiz tarafından teslimat yapılmak üzere hazırlanır.

Paslanmazlık

Cam balkon da kullanıkacak tüm malzemeler için paslanmaz malzemeler tercih edilmelidir. İyi yalıtımı yapılmamış cam balkonlar kullanılan malzemelere su sızdıracağı için paslanmaz malzemeler tercih edilmedilir.

Malzeme Kalitesi

Adana Erd Cam balkon ekibi olarak müşterilerimize kaliteli malzemeler ile hizmet sağlıyoruz. Paslanmaz ve kırılmaz malzemeler kullanılmaktadır. Kasa ve kanat profillerimizde yağmur kanalı mevcuttur. Bu sayede kullanılan malzeme aktif bir şekilde su tahliyesi gerçekleştirir. Yüksek ısı yalıtımı sağlayan malzemeler sayesinde ısınma giderlerine katkı sağlamaktadır. Camlarda kullanılan filtreler sayesinde UV ışınlarına dayanıklıdır. Alt ve üst raylarda bulunan kitleme mekanızmaları sayesinde artırılmış güvenlik sağlamaktadır. Adana da garanti belgesi ile cam balkon hizmeti sunan tek firmayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Sizde adana cam balkon hizmeti almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Ekip

Adana da cam balkon hizmeti sunan firmamız Adana Erd cam balkon, Sizlere 20 yıllık tecrübesi ile hizmet sağlıyor. Kaliteli malzemelerden oluşan geniş ürün portföyümüz ile kaliteyi sizlere sunuyoruz. Sizlerin talepleri üzerine uzman ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti ile adresinize ulaşıp ölçü almak, danışmanlık sağlamak gibi bir çok taleplerinizde sizlere ücretsiz yardımcı olmaktadır.

Hemen arayın