Neden Adana Cam Balkon?

Adana ERD Cam balkon sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. cam balkon nedir? sorusunun cevabı bir çok kişi tarafından bilinse de sizlere yine kısa bilgilendirme yapmayı uygun gördük. Çevrenizde bir çok dairede veya ticari yapıda bu sistemleri görmeniz hatta yakınlarınızda da uygulanmış haline denk gelme olasılığınız kuvvetlidir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının olumsuzluklarından dolayı balkonunuzdan yararlanmanızı sağlar. Cam Balkon Sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz. Adana da cam balkon  kapama sistemleri ile evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.

Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Adana Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Adana da cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm 10 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez. Adana ERD cam balkon sistemleri saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir. Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Adana ERD Cam Balkon Sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Neden Cam Balkon Sistemlerini Tercih Etmelisiniz?

  • Cam balkon evlerinizde ek alanlar oluşturarak kullanım alanlarınızı genişletir.
  • Cam balkon sistemi ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın balkonları ısı değerlerinde artış sağlar, enerji tasarrufu sağlar.
  • Balkonlarınızı cam balkon cam balkon sistemi ile kapatma yapılarınızın görünümünü değiştirmez ayrıca değerini yükseltir.
  • Cam balkon sistemi binanızın mimari görüntüsü değiştirmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.
  • Sağladığı konfor ile dengeli bir fiyat & performans oranı sunar.
  • Katlanır cam balkon sistemleri hırsızlık riskini önemli derecede azaltır.
  • Cam balkon sistemi ile kapatılan balkonlarınız mevcut balkonunuzda bulunan mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.
TOP Hemen Arayın